Değirmenaltı Mah. Orhanöztrak Sokak S.Paşa Tekirdağ

Hakkımızda

SKB inşaat olarak inşaat alanındaki tecrübelerimizle kaliteli ve güvenilir projelere imza atmış bulunmaktayız. Apartman projemiz ile Tekirdağ'da eşsiz bir apartman ile kaliteli ve konforlu hayat misyonuyla misafirlerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Misafirlerimizin sorunsuz bir hayat sürdürmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz misafirlerimizin konaklama süreleri boyunca konfor ve rahatlığı ön planda tutacaktır. Odalarımız misafierlmizin konforu düşünülerek sessiz ve sakin bir ortamda ferah bir şekilde konaklamaları hedeflenerek hazırlanan odalarımız 2 kişiliktir. Binamız 24 saat kamer asistemi ile izlenmekte ve geceleri idari memur ya da güvenlik personeli kalmaktadır.

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve topluma faydalı bireyler yetiştirmek.

İlçemiz özelinde ciddi bir ihtiyaç olan, beklenilen standartlarda apartman ihtiyacını karşılamak için 2016 itibari ile faaliyete geçen Serin Apartman misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını özenle ve özveriyle düşünülmüştür.