Değirmenaltı Mah. Orhanöztrak Sokak S.Paşa Tekirdağ

SERİN APARTMAN LOKASYON

Okula, markete, hastahaneye, eczaneye, cafelere vs... heryere kolayca yürüme mesafesinde olan Serin Apartman yeni sezon için yeni kiracılarını arıyor.

İLETİŞİM
SOCIAL MEDIA
  • Slider 1
  • Slider 3

YSK CENTER

4 binbeşyüz metrekare alana kurulu , 10 bin metrekare kiralanabilir alanı , 1500 araçlık açık otoparkı bulunan Ysk Center Alışveriş ve Eğlence Merkezi , yaklaşık 5 bin metrekare üzerine kurulu Migros Hipermarketi ile alışverişiniz , Burger Kıng , Bereket Döner , Nursultan Kebap ve Tekirdağ Köfte salonu ile damak tadınız , Troyka Cafe ve Nargile, açık ve kapalı alanı , değişik tatları ile neşeli sohbetleriniz , 5 yüz metrekare üzerine kurulu Galaksi Park ile çoçuklarınızın eğlenceli zaman geçirmeleri , 6 salondan oluşan Site Sinemaları ile en yeni filmleri seyretmeniz , bin metrekare üzerine kurulu Stil Gokart ve Bowling salonun açık ve kapalı alanları ile eğlenmeniz , 10 D sinemanın 20 den fazla filmi ile heyacanınız için yılın 365 günü ziyaretçilerine kusursuz bir alışveriş ve eğlence deneyimi yaşatıyor.

Serin Apartman'a yürüme mesafesinde, olan tüm bankaların atmsi bulunmaktadır. YSK Center içerisinde bulunan atmlerden kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Cafeler, eğlence merkezleri, ders ortamından biraz uzaklaşıp kafa dinlemek için ideal olacaktır. Serin Apartman'a yürüme mesafesindedir.

Üniversiteden yürüyerek, çarşıdan 1 vesait ile Serin Apartman'a ulaşabilirsiniz.

NKÜ ÜNİVERSİTESİ

Namık Kemal Üniversitesi, 2006 yılında başlayan yapılanma sürecinin ilk çalışmalarını Trakya Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde, daha sonra Tekirdağ’daki Namık Kemal Üniversitesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirmiştir. Rektörlük birimleri 2007 yılının Kasım ayında Tekirdağ merkezinde bulunan eski belediye binasında hizmet vermeye başlamış ve 2008 yılının Ocak ayından 2009 yılının Aralık ayına kadar Değirmenaltı Yerleşkesindeki Ziraat Fakültesi Dekanlık Binasında hizmete devam etmiş, Ocak 2010 tarihinden itibaren Merkezi Derslik binasında hizmet vermeye başlamış, yapımının tamamlanmasıyla birlikte Temmuz 2012 tarihinden itibaren ise yeni Rektörlük binasında taşınmış olup hizmetlerini burada sürdürmektedir.